Woningbouw in ’t Refter II
Er is veel vraag naar woningen in Sibculo. Daarom maken we plannen voor het nieuwe woongebied ’t Refter II. Dit ligt naast ’t Refter I, aan de noordwestkant van het dorp. Het gebied ligt tussen de Gemeenteweg en de Plashofstraat.
In het plan is ruimte voor 78 woningen:
- 8 vrijstaande woningen
- 22 twee-onder-een-kapwoningen
- 48 rijwoningen
De bouw gebeurt in fases. Zo kunnen we per fase inspelen op wat er op dat moment nodig is.
Plan nog niet ter inzage
Om het plan mogelijk te maken, wijzigen we het Omgevingsplan. Eerder meldden we dat het ontwerp vanaf 7 november ter inzage zou liggen. Door een technische storing is dat niet gelukt. We werken aan een oplossing.
We maken bekend wanneer het plan wél ter inzage ligt. Dat doen we via onze website en de informatiepagina ‘Nieuws van de gemeente’ in De Toren.
Reageren op het plan
Als het ontwerpplan ter inzage ligt, kunt u hierop reageren. We bekijken dan of aanpassingen nodig zijn. Daarna legt het college het plan voor aan de gemeenteraad.