In de voorbereiding zijn alle sportparken en tennisbanen bezocht. En waren er veel gesprekken met de verenigingen. Dit is verwerkt in een plan voor alle sportparken. Daarin staan de investeringen die echt nodig zijn. En de gewenste investeringen. In april besprak de gemeente de resultaten nog een keer met de sportverenigingen en de Plaatselijk Belangen. Het college vraagt de gemeenteraad op 9 september om akkoord op het plan.
Investeren in sportaccommodaties
Gemeente Hardenberg gaat in de komende jaren ruim 13 miljoen investeren in de buitensport. Dit in de jaren 2026 tot en met 2030. Deze investeringen zijn verspreid over de gemeente. Niet alle wensen van de verenigingen kunnen meteen gerealiseerd worden. Het IHP helpt om de juiste keuzes te maken en geeft advies aan de verenigingen over de investeringen.
Keuzes maken voor de komende jaren
Wethouder Didi Dorrestijn zegt; “Natuurlijk blijft onze gemeente zich zo goed mogelijk inzetten voor de buitensport. Actief en gezond leven helpt om gezond ouder te worden. Buiten bewegen en sporten hoort daar zeker bij. Helaas zijn onze mogelijkheden niet onbeperkt. En maken we met het IHP nu de keuzes voor de komende jaren Het IHP zal wel regelmatig bijgewerkt worden. Ook houdt het rekening met nieuwe ontwikkelingen.”
Meer weten over het IHP Buitensport?
Kijk dan op de pagina over het IHP Buitensport.