Glas, papier en textiel worden gerecycled. Glas kunt u kwijt in speciale glascontainers. Papier en textiel kunt u op laten halen of naar het kringloopbedrijf brengen.
Glas
Lege flessen en ander huishoudglas zijn goed te gebruiken als grondstof voor nieuwe flessen. Voor een goede verwerking van het glas moet wit en gekleurd glas in de daarvoor bestemde glascontainers worden gedaan. De glascontainers staan in de buurt van winkelcentra en bij het Kringloopbedrijf. Haal plastic en metalen doppen van het glas en spoel het glas schoon, voordat u het in de glascontainer gooit.
Glas dat niet in de glascontainer past (bijvoorbeeld vensterglas, isolatieglas, draadglas, spiegelglas, grote flessen en glazen potten) kunt u tegen contante betaling kwijt bij het afvalbrengstation in Rheezerveen. Ook kunt u het naar het Kringloopbedrijf in Hardenberg brengen (met uitzondering van draadglas, spiegelglas en autoruiten). Het glas moet wel schoon zijn.
Papier
Scholen, verenigingen of instellingen halen oud papier en karton op. U kunt het ook naar het Kringloopbedrijf brengen.
Textiel
Textiel en andere bruikbare zaken kunt u meegeven aan de kledinginzamelacties. U kunt uw textiel, zoals beddengoed, kleding, kleden en schoenen ook inleveren bij het Kringloopbedrijf.